DUYURULAR

DUYURU

ESKKK KREDİSİ

  Başvuru tarihi itibarıyla son 5 yıl içinde, diğer kamu kurum ve kuruluşlarının faiz ve/veya hibe desteği niteliğindeki desteklerinden faydalanan esnaf ve sanatkarlara bu Karar kapsamında aynı işletme için aynı konuda faiz indirimli kredi kullandırılmaz. Kredi kullanacak esnaf ve sanatkarlardan, son 5 yıl içinde diğer kamu kurum ve kuruluşlarınca sağlanan aynı konuda faiz ve/veya hibe desteği niteliğindeki desteklerden yararlanamadıklarına, bu ... Devamını Oku »

YENİDEN ! KOSKEB KREDİSİ 50.00 TL

kosgeb_50_bin_tl_faizsiz_kredi_basvurulari_devam_ediyor_h66283_f0bc3

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? 1-)Kosgeb veri tabanına kayıtlı olmak ve onaylı  kobi beyannamelerinin olması .. 2-)Mikro işletmelerin (1 milyon TLnin altında olan ve 10 kişiden az çalışanı bulunan ) başvuru yapabileceği 3-)2016 yılı aralık ayında krediye başvuran işletmemerin başvurularının geçerli sayılacağ Başvurular 20 şubat 2017 tarihine kadar “sifirfaiz2017.kosgeb.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılacaktır.. Genelgenin orjinali için buradan > sıfırfaizssizkredi bakabilirsiniz. Devamını Oku »

V.ESNAF VE SANATKARLAR ŞURASI

img-20161108-wa0010

  Ankara , 08.11.2016 tarihinde V.Esnaf ve Sanatkarlar Şurası Sn.Cumhurbaşkanımız R.Tayyip ERDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleşmiştir.Odamızın saygı değer üyelerinin haklarını temsil etmek adına Oda başkanımız Sn.Kemal GÜREL ve Başkan vekilimiz Sn.Bünyamin AYDOĞAN’a bu katılımlarından dolayı teşekkürlerimiz sunuyoruz.. ESNAFIMIZA NELER GETİRDİK? + 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunu çıkardık; esnaf ve sanatkarlanrmzı AVM’ler ve zincir mağazalar karşısında koruyucu tedbirler aldık. + Daha ... Devamını Oku »

BELEDİYELERE BORÇ YAPILANDIRMASI

adsiz

            6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun yürürlüğe gitmiştir.Mükelleflerin yapılandırmadan faydalanabilmeleri için  31 ekim 2016 tarihine kadar dilekçe ile Güngören Merter de bulunan Belediyenin ek hizmet binasındaki ” Gelirler Müdürlüğüne” başvurmanız gereklidir.   İrt tel:0212-449-40-18 ilgili :Hüseyin COŞAR Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates