DUYURULAR

BİZDEN HABERLER

OLAĞAN GENEL KURULUMUZ.. 25.02.2018

afişler 2

istanbul Mobilyacı ve döşemeciler esnaf ve sanatkarlar odamızın kurucu üyesi olan; Kemal GÜREL üyelerinin desteği ile bir dönem daha güven tazeleyerek yola kaldığı yerden devam ediyor.Olağan genel kurulumuza katılan tüm misafir ve üyelerimize canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz….     Devamını Oku »

V.ESNAF VE SANATKARLAR ŞURASI

img-20161108-wa0010

  Ankara , 08.11.2016 tarihinde V.Esnaf ve Sanatkarlar Şurası Sn.Cumhurbaşkanımız R.Tayyip ERDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleşmiştir.Odamızın saygı değer üyelerinin haklarını temsil etmek adına Oda başkanımız Sn.Kemal GÜREL ve Başkan vekilimiz Sn.Bünyamin AYDOĞAN’a bu katılımlarından dolayı teşekkürlerimiz sunuyoruz.. ESNAFIMIZA NELER GETİRDİK? + 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunu çıkardık; esnaf ve sanatkarlanrmzı AVM’ler ve zincir mağazalar karşısında koruyucu tedbirler aldık. + Daha ... Devamını Oku »

Esnafa AVM lerde %5 yer tahsisi…

esnf

            29.01.2015 tarih ve 29251 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6585 sayılı perakende ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun ile AVM’lere esnaf ve sanatkar işletmecilerine rayiç bedel üzerinden kiraya verilmek üzere ,toplam satış alanının en az %5’i oranında yer tahsisi yapılması zorunluluğu getirilmiştir. ilan ile ilgili ekleri görmek için;mevzuat >genelgeler>47 nolu genelge (kiralama ilan hk.) Devamını Oku »

TOKİ’den ESNAFA UCUZ EV MÜJDESİ

TOKİ’den ESNAFA UCUZ EV MÜJDESİ

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu TESK evsiz olan esnaf için büyük projeye imza attı. TOKİ tarafından Türkiye’nin birçok ilinde yapılacak konutlar, esnafa çok düşük bedellerle satılacak. Türkiye’de evsiz esnaf kalmaması için düğmeye basıldı. Normal piyasa şartlarında kazançlarından artırarak bir ev sahibi olamayan esnafa TOKİ ev yapacak. Esnaf kira öder gibi ucuz taksitlerle bulunduğu ... Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates